Hot Wheels ve macthbox araba, koleksiyon paylaşım tavsiyesi

Bir şey daha aklıma takıldı. Belirli bir liste var mıdır en az veya en popüler modeller listesi diye. Satmak için sormuyorum ve premiumlar harici konuşuyorum. Premiumlar zaten belli sayida oluyor. Çok fazla model var görünce insan şunu da alayım şu da iyiymiş olayına giriyor ve durum içinden çıkılmaz hale geliyor. Yanlış saymadiysam 25'e yakın model var bende fakat olay şu çok karışık gidiyorum. İş sonunda içinden çıkılmaz bir hal alacak. Diğer model araba kısımlarını saymadım bile onlarla 60'a yakın vardır herhalde. Not: En son OPET'te sordum 75 TL dediler. O kadar oldu mu tekli fiyatı. Premium değildi.
Yılda 250 tane çıkıyordu sanırsam 200'de olabilir. Her önüne geleni alma. Beğendiğin olursa onu al. Meslea bende bir süredir almıyordum Silvia S15 gördüm direkt aldım çünkü seviyorum. Yoksa her arabayı almaya kalksak para kalmaz :D

Hot Wheels ve Matchbox kesmiyor artık, sıfır detay araçlara 50 TL çok fazla. Ayda 6 regular model yerine düzgün bir Mini GT almak daha mantıklı.

Yılda 250 tane çıkıyordu sanırsam 200'de olabilir. Her önüne geleni alma. Beğendiğin olursa onu al. Meslea bende bir süredir almıyordum Silvia S15 gördüm direkt aldım çünkü seviyorum. Yoksa her arabayı almaya kalksak para kalmaz :D
Aynen valla dur şuna da bakalım vs oluyor.Bir de ne coşmuş fiyatlar 7 TL idi ilk aldigimda sonra 11Tl oldu.Neyse dedim geçen 70 deyince dedim bir dur oha.Ay da yılda bir alınır artık bari almışken de iyi bir şey alayım.

Aynen valla dur şuna da bakalım vs oluyor.Bir de ne coşmuş fiyatlar 7 TL idi ilk aldigimda sonra 11Tl oldu.Neyse dedim geçen 70 deyince dedim bir dur oha.Ay da yılda bir alınır artık bari almışken de iyi bir şey alayım.
Dediğim gibi görür görmez hoşuna gideni al. Mesela ben japon araçlarına dayanamam. Ama bulamıyorum da :D

Dediğim gibi görür görmez hoşuna gideni al. Mesela ben Japon araçlarına dayanamam. Ama bulamıyorum da :D

Ya bende dağınık halde toplamam lazım bir araya 2 tane aynı modelden bile almışım temizlikçi kadının çocuğuna verdim oynasın diye. 20 tanesini buldum ben daha fazla var sanıyordum. Bir yerlerden çıkarsa diğerleri şaşırmam. Liste vs yapmak lazım. Siz nasıl arşivliyorsunuz. Aynisindan almamak için.

Ya bende dağınık halde toplamam lazım bir araya 2 tane aynı modelden bile almışım temizlikçi kadının çocuğuna verdim oynasın diye. 20 tanesini buldum ben daha fazla var sanıyordum. Bir yerlerden çıkarsa diğerleri şaşırmam. Liste vs yapmak lazım. Siz nasıl arşivliyorsunuz. Aynisindan almamak için.
Aldığım arabaları biliyorum, notion kullanabilirsin.

Geri
Yukarı