Oyun Hotline Miami Steam'de 21 TL

457322

Hectopat
Hotline Miami Steam'de 21 TL zamla 105 TL'ye fırlamış. fakat yüzde 80 indirimde 21 TL. Bu ekonomide artık uygun fiyat kaçırmayın. artı olarak CS:GO müzik kiti de veriyor.

Son düzenleme:
Hotline Miami Steam'de 21 TL zamla 105 TL'ye fırlamış. fakat yüzde 80 indirimde 21 TL. Bu ekonomide artık uygun fiyat kaçırmayın. artı olarak CS:GO müzik kiti de veriyor.
Nasıl müzik kiti veriyor?

Oyunu aldığımızda müzik kiti otomatik mi envantere düşüyor?

Bu fiyata kesinlikle alınır. Sevdiğim bir oyun.

Hocam 5 saat oynadıktan sonra CS:GO girdiğinizde envantere düşüyor diye biliyorum ben yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin.

5 saatten fazla oynadım ama herhangi bir şey düşmedi. Bunun gibi bir müzik kiti mi diyorsunuz?

Evet hocam Hades oyunu olan arkadaşım vardı ona da Hades müzik kiti düşmüştü 5 saat oynadıktan sonra.
Hocam bende hotline miami var tam olarak 4.9 saat oynamışım Doğruysa idle masterdan kastırsam olur mu?

Hocam bende Hotline Miami var tam olarak 4.9 saat oynamışım doğruysa Idle Master'dan kastırsam olur mu?

Hocam deneyin bir şey kaybetmezsiniz.

Hocam bende Hotline Miami var tam olarak 4.9 saat oynamışım doğruysa Idle Master'dan kastırsam olur mu?

Hocam müzik kiti düşerse buraya atın doğruluğu kanıtlanmış olur düşerse size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…