Oyun Hotline Miami Steam'de 21 TL

Ben iki oyunu da oynadım yakın tarihte. Herhangi bir şey düşmüyor. İnternette de düştüğüne dair bir şey bulamadım.

Hocam gerçekten düşüyor mu?

Hocam ben 5 saat oynadıktan sonra düşüyor diye biliyorum bende yeni aldım oyunu @Kelsza arkadaş 5 saate yakın oynamis eğer düşerse kanitlanmis olur.

Size düştü mü peki? Deneyeceğim ona göre.

Hocam ben yeni aldım arkadaşa çıkmıştı müzik kiti fakat birkaç ay önce ben daha 5 saati dolduramadim.

Ben iki oyunu da oynadım yakın tarihte. Herhangi bir şey düşmüyor. İnternette de düştüğüne dair bir şey bulamadım.

Hocam 5 saati geçtiniz mi hotline Miami'de.

Araştırdım biraz. 5 saat oynayarak müzik kiti düşürme olayı Hades'e özel bir şey. Hotline Miami'nin iki oyununda da böyle bir şey yok.

RDR2 + Cyberprunk'ı hocam 150 TL'ye aldım ben zamanında Epic'den. Bir de böyle düşünün vaziyeti.

Zamanında alabildiklerimiz büyük kar. 2022'de Steam'de olan bütün Resident Evil oyunlarını sadece 200'e almıştım. Şimdi indirimde 2 tanesi 150.

Bu pakette iyiymiş kaçırılmaz. Akşama alayım.

Araştırdım biraz. 5 saat oynayarak müzik kiti düşürme olayı Hades'e özel bir şey. Hotline Miami'nin iki oyununda da böyle bir şey yok.

Hocam Hotline Miami müzik kitini herhangi bir şekilde düşmüyor mu yani müzik kitini satın mi almamız mı gerek.

Hocam Hotline Miami müzik kitini herhangi bir şekilde düşmüyor mu yani müzik kitini satın mi almamız mı gerek.

Büyük ihtimalle evet çünkü Hotline Miami'nin müzik kiti şu an 91 TL hadesinki ise satılmıyordu böyle bir fikir ürettim.

Halo içinde geçerli arkadaşlar müzik kiti olayı bilginiz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…