Hotmail hesabımı silersem o hotmail hesabıma bağlı hesapların akıbeti ne olur?

RyseTheCrazy

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben Google Gmail kullanmaktayım ve hotmail hesabımda var ben bu ikisini aynı anda kullanmak istemediğim için tüm hesaplarımı Gmail'e geçirmek istiyorum ancak Hotmail'e bağlı birkaç hesabım olduğundan Hotmail'imi silersem bu Steam, Origin ve sosyal medya hesapları gibi hesapların akıbeti ne olur bilen var mı?

Ha bir de e-posta değiş öyle sil diyenler olursa Instagram konusunda e-postamı değiştiremiyorum değiştirmeye kalktığımda böyle bir mail hesabı zaten kullanılıyor diyor ancak ben o Mail'i kullanılan hesabı kalıcı olarak silmiştim (eski ilk açtığım Instagram hesabım)

Akıbeti kalmaz. :D
Hotmail hesabımda kullanılan oldukça az hesaplar var onları da e postasını değiştirebildiklerimin değiştirdim onun dışında steam origin uplay netflix spotify gibi hesaplarımı kullanmak istediğim maile geçirebildim. Kısacası Hotmail şu an ölü bir mail hesabım olarak kaldı
Erişimini kaybetmezsin bir süre. Ama bir saldırı olursa geri alamama gibi bir ihtimalin var. Ya da internet sitesi üzerinden oturum açamazsın çünkü doğrulama kodunu giremezsin.
Peki hocam Hotmail hesabıma ilişkin hangi hesaplar var onları bir liste halinde görebilme ihtimalim var mı yoksa mail mail yoklayarak mı öğrenebiliriz? (ancak ikinci yol riskli olabilir çünkü bazılarının bildirimlerini kapatmış olabilirim)

Peki hocam Hotmail hesabıma ilişkin hangi hesaplar var onları bir liste halinde görebilme ihtimalim var mı yoksa mail mail yoklayarak mı öğrenebiliriz? (ancak ikinci yol riskli olabilir çünkü bazılarının bildirimlerini kapatmış olabilirim)
Ben öyle bir özellik var mı emin değilim ama büyük ihtimalle yoktur. Gelen mailleri silmediyseniz hangi hesaplarınızda bu adres kayıtlı bakabilirsiniz.

Ben öyle bir özellik var mı emin değilim ama büyük ihtimalle yoktur. Gelen mailleri silmediyseniz hangi hesaplarınızda bu adres kayıtlı bakabilirsiniz.
Valla hocam onları sildiğimi pek hatırlamıyorum baya bi kurcaladım ve karşıma çıkan mailler hep gmail'e geçirdiğim hesaplardan gelen maillerdi yani sanırsam işler kontrol altında 😀

Valla hocam onları sildiğimi pek hatırlamıyorum baya bi kurcaladım ve karşıma çıkan mailler hep gmail'e geçirdiğim hesaplardan gelen maillerdi yani sanırsam işler kontrol altında 😀
İçine para yüklemediğiniz hesaplar veya pek kullanmadığınız sosyal medya hesapları çok sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı