Hotmail telefon numarasıyla şifre sıfırlarken "Bu doğrulama yöntemi şu anda çalışmıyor." hatası

Roglaz

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Hotmail giremiyorum, şifremi unuttum. Telefon numarası son 4 hanesini giriyorum, böyle diyor: Bu doğrulama yöntemi şu anda çalışmıyor.
Yardım etmeniz lazım. Birileri denemeye çalışmıs, bloke olmus gibi.

Bilen var mı acaba?

Yardım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Hotmail giremiyorum, şifremi unuttum. Telefon numarası son 4 hanesini giriyorum, böyle diyor: Bu doğrulama yöntemi şu anda çalışmıyor.

Bilen var mı acaba?

Yardım.

Google Microsoft destek kısmına yaz. Veya birkaç gün bekle internet modemini kapatıp aç. Tekrardan dene. Ya Google Microsoft üzerinde bir sıkıntı oldu o anda ya da internet yüzünden oluyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi

Bilen var mı acaba?

Yardım.
Defalarca denendiği zaman hesap kendini kilitliyor. Kullanmaya devam edebilirsin ama belli bir süre beklemen lazım. Süre değişmedi ise 48 saat içinde normale dönüyor. Tabi en son perşembe günü girmişsin. Bunu görecek misin ondan bile emin değilim ancak yine de paylaşmak istedim.
İyi Sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı