Hotmail'e giriş yapılmıyor

Zanaatkâr_25

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Dün bilgisayara format attım lakin içindeki bazı bilgileri almayı unuttum. Hotmail şifrem de bunlardan birisi. Telefonumda Outlook üstünden hesabım hala açık ve ulaşılır durumda lakin formattan sonra bilgisayarımdan giriş yapamadım. Şifreyi başka bir yere kaydetmemişim. İki aşamalı doğrulama etkin hesapta, kurtarma e postasına da hesapta ve kayıtlı telefona da erişimim halen mevcut. 72 günde bir parola yenileme aktif eğer giremezsem son kullandığım parola da işe yaramayacak.

Parola sıfırlama işlemlerini denedim, kurtarma kodu istiyor bunu daha önce kaydetmemiştim. Mobilden Outlook üstünden destek ekibiyle görüştüm onlar da sadece mobil ekibiyiz, bunu tarayıcıdan halletmelisiniz dediler. Bilgilerimi, son yazışmalarımı ve kişilerimi istedikleri bir formu gayet düzgün doldurmaya çalışarak gönderdim ama bir sonuç gelmedi.

Bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını önemle rica ederim. Buradaki üyeliğim de bu e-posta üstüne misal herhangi bir bildirim de telefondan okuyabileceğim ama şifre işlemlerini yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı