Sürprizbozan House Flipper korkunç şato

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hangi ev hocam? Ben bir ev satın almıştım ve sanırım içerisinde cinayet işlenmişti o ev mi? Ben hiç dikkat etmemiştim yaklaşık 6-7 tane ev al-sat yaptım hiç görmedim. Oyun gerçekten baya bir ilginçlik ve detay barındırıyor.
Evin adını bilmiyorum, bir tane videoda görmüştüm. Belki evin fiyatından bulabilirsiniz, fiyatı 253 bin 721 dolar. Evin kapısının önünde cüce heykeli var.

Şatoda sadece sesler vardı bende bir şeye ratlamadım ama yanlış hatırlamıyorsam Samarta Myers Evi'ni daha almadıysanız dikkat edin.
Hocam daha gitmemişim, bir sonraki evim orası olsun o zaman :D.

Bahsettiğim ev @Ellie7091'in belirttiği ev. Eve tekrar girmeden önce arkanızdaki çalılıklara dikkat edin :)
Hocam gitmemişim o eve, bir sonraki evim orası olacak.

1675798091972.png

Evin ilginçliği satın alma ekranında başlıyor zaten. Tüm evlerin birkaç tane fotoğrafı varken, bu evin yalnızca 1 tane fotoğrafı var.

1675798199979.png

Evin açıklaması da bu şekilde. "Batıl inanç" derken bu maskeli adamdan bahsediyorlar sanırım.

@prex @Ellie7091 Hocam harbiden adama bakmayınca hareket ediyor, tırsmaya başladım. Saldırma gibi bir söz konusu olur mu? Akşam akşam korkarım :D.

1675799599081.png
1675799625695.png

Ya, bahçeyi gezerken tabut buldum ve yerine yerleştirdim daha eve bile giremeden lanet sona erdi. Çıkıp tekrar gireceğim şimdi.

Son düzenleme:
Saldıracağını düşünmüyorum ama insanı geriyor gerçekten. Bölümü sadece videodan gördüğüm için çok bilmiyorum ama sanırım evde kapılar falan kendi kendine açılıyor.
@554130

Saldıracağını düşünmüyorum ama insanı geriyor gerçekten. Bölümü sadece videodan gördüğüm için çok bilmiyorum ama sanırım evde kapılar falan kendi kendine açılıyor.
@554130
Hocam ya bahçedeki tabutu yerine koyduğumda lanet bitti :(. Lanet belki geri gelir diye ofise dönüp tekrar eve gittim lanet hala yoktu. Çık gir yapayım dedim, ofise dönünce oyun otomatik kaydoluyormuş yani tamamen boşa gitti daha eve bile giremeden. Mecbur ben de video izleyeceğim.

Hocam daha gitmemişim, bir sonraki evim orası olsun o zaman :D.

Hocam gitmemişim o eve, bir sonraki evim orası olacak.

Eki Görüntüle 1660631

Evin ilginçliği satın alma ekranında başlıyor zaten. Tüm evlerin birkaç tane fotoğrafı varken, bu evin yalnızca 1 tane fotoğrafı var.

Eki Görüntüle 1660634
Evin açıklaması da bu şekilde. "batıl inanç" derken bu maskeli adamdan bahsediyorlar sanırım.

@prex @Ellie7091 hocam harbiden adama bakmayınca hareket ediyor, tırsmaya başladım. Saldırma gibi bir söz konusu olur mu? Akşam akşam korkarım :D.

Eki Görüntüle 1660651Eki Görüntüle 1660652

Ya, bahçeyi gezerken tabut buldum ve yerine yerleştirdim daha eve bile giremeden lanet sona erdi. Çıkıp tekrar gireceğim şimdi.

Hocam ya bahçedeki tabutu yerine koyduğumda lanet bitti :(. Lanet belki geri gelir diye ofise dönüp tekrar eve gittim lanet hala yoktu. Çık gir yapayım dedim, ofise dönünce oyun otomatik kaydoluyormuş yani tamamen boşa gitti daha eve bile giremeden. Mecbur ben de video izleyeceğim.

İkinci katta bir odada aniden karşıma pat diye insan çıkmıştı. Bir de en alt katta kapı kaybolmuştu duvarlar şekil değiştiriyor gibi bir şey olmuştu. Ben ilk oynadığım zamanlarda evi gezip korkup tadilat yapamayacağıma karar verip hemen satmıştım :D. Ama tabut kısmından sonra normale dönüyorsa yakın zamanda sıfırdan oynamaya başlamıştım evi bekletmiyim.

İkinci katta bir odada aniden karşıma pat diye insan çıkmıştı. Bir de en alt katta kapı kaybolmuştu duvarlar şekil değiştiriyor gibi bir şey olmuştu. Ben ilk oynadığım zamanlarda evi gezip korkup tadilat yapamayacağıma karar verip hemen satmıştım :D. Ama tabut kısmından sonra normale dönüyorsa yakın zamanda sıfırdan oynamaya başlamıştım evi bekletmiyim.
Hocam bahçedeki tabuta ellemeyin sakın, lanet bir anda bitiyor. Oyun keşke uyarsaydı boşa gitti güzelim ev, hiç oynayasım kalmadı :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı