HP 15-EC0020NT Ekran beyaz nokta sorunu

Ali CEYLAN

Hectopat
Daha fazla  
Konu içinde iki farklı sorum olacaktır. İkinci soru tüketici hakları bölümüne açılabilirdi. Konu kirliliği olmasın. Gençken öyle öğrenerek büyümüştük. Neyse.
Bir firmadan elden HP 15-EC0020NT AMD Ryzen 7 3750H 8 GB 1TB + 256 GB SSD GTX1660 Ti FreeDOS 15.6" FHD 9ET67EA
Modelini iki hafta önce satın aldım. Fizik'i bir müdahale olmaksızın ekran orta sol tarafta dip dibe muhtemelen 2/3 Pixel'in olduğundan açık olduğunu fark ettim. Ölü veya sıkışmış Pixel olmadığını düşünüyorum. 14 günlük cihazı servise elletmek istemedim. Ayrıca, bunun garantiye gireceği hakkında kuşkularım olduğu üzere doğrudan Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum. Konuya vakıf olabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Görünen beyazlık, siyah Fon'da belli değil. Gri ve beyaz Fon'da oldukça belirgin. Fotoğraf çekiminde belirginliği zayıf. Aldanmayın. Pixel ile alakalı problemlerde bilmem kaç sayıya kadar garanti haricinde diye bir saçmalık olduğunu düşündüğümden böyle bir hamle de bulundum...

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-02-17 at 11.15.33.jpeg
    WhatsApp Image 2020-02-17 at 11.15.33.jpeg
    199 KB · Görüntüleme: 68
  • WhatsApp Image 2020-02-17 at 11.16.22.jpeg
    WhatsApp Image 2020-02-17 at 11.16.22.jpeg
    194,7 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım merhaba bende bu bilgisayarı sipariş verdim genel olarak yorumun nedir ben oyunları öyle ultra grafikte oynayan birisi değilim

Oyun amaçlı almadığım için yorumlayamam.
Genel olarak kalitesiz bir algısı var. Değişip gelenin de tuşları çatlama yaptı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı