HP-15 laptopta format sonrası touchpad ve HDMI çalışmıyor

Driver Booster dan tüm güncellemeleri yaptım hp nin sayfasından model girerek uyumlu olan sürücüyü indirip kurdum (Synaptics PS/2 Port TouchPad)
İlk başta hiç gözükmüyordu sonra AYGIT YÖNETİCİSİNDEN görünü gizlileri göster dediğimde gözüktü fakat ünlem vardı touchpad de ve güncellemeleri de tam olduğu halde.
Driver booster da hata24 kodu var. Ve ben yeni ssd aldım laptop zor açılıyor açan kişi zarar vermiş olabilir mi diye de düşünüyorum çünkü format atmaya başladığım andan itibaren touchpad kullanılmıyor.
1.jpeg
2.jpeg
3.jpeg

Teknoloji ile ilgili çok bir bilgim yok bana denilenleri yaptım sadece çalışmayınca şunu yükle güncellesin vs dediler diye. Sürücü bulucu derken neyi kastettiniz bilmiyorum.Yardım etmek istemiyorsanız da siz bilirsiniz.

Driver Booster gibi araçları kast ediyorum. Ben bu forumda vaktim olduğunca herkese yardım etmek isterim ve ediyorum ama o tarz araçları hiç bir zaman önermedim hocam.
Siz temiz kurulum şeklinde Windows 11 kurun. Sonra bir şey yüklemeyin. Birlikte gerisini halledelim.

Driver Booster gibi araçları kast ediyorum. Ben bu forumda vaktim olduğunca herkese yardım etmek isterim ve ediyorum ama o tarz araçları hiç bir zaman önermedim hocam.
Siz temiz kurulum şeklinde Windows 11 kurun. Sonra bir şey yüklemeyin. Birlikte gerisini halledelim.
Tamamdır en kısa sürede temiz w10 kurulumu yapıp size yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı