HP 1510 veya CANON MG2450 ?

2-CANON MG2450 INKJET MULTIFUNCTION YAZ - YAZICI - Teknosa.com

Önerebilirim, HP'de bir sürü sorun çıktı kullandığımda. Ama Canon'da daha öyle bir sorun ile karşılaşmadım henüz. Çıkacağını düşünmüyorum, ama kullanmadığın ay mutlaka 1-2 kez deneme çıktısı yap. Kartuş donabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazıcıyı almadan önce yapacağın ilk şey kartuşuna dolum yaplıp yapılmadığını öğrenmen yoksa benim gibi alır çöpe atarsın.
HP bu işte uzman öneririm. Gösterdiğin modelin kartuş dolumuda yapılmakta.

HP PSC 1510 Kartuş Dolum, HP 1510 Kartuş Dolumu, Yazıcı Özellikleri

Ben sırf bu yüzden gidip lazer yazıcı aldım bir kere toner doldurtuyorum rahat 1000 sayfa baskı alıyorum.

Evet yazıcı alırken her şeyden önce kartuşunun dolup dolmadığına, çipli olup olmadığına, çipli olsa bile dolan kartuş, sürekli besleme sistemi gibi alternatifler olup olmadığına, bunlardan sonra diğer özelliklerine bakın. Benim 69 liraya aldığım yazıcının kartuş fiyatı şöyle:

VATAN COMPUTER - EPSON - T1295 Kartu

Fakat ben yazıcıyı almadan önce dolan kartuş imkanının var olup olmadığını araştırarak Epson SX435W almıştım. Geçtiğimiz günlerde set aldım ve doldurdum. Şu an tıkır tıkır çalışıyor. Baskı kalitesi de oldukça tatmin edici.

https://www.technopat.net/forum/diger-donanimlar/42497-dolan-kartus-tavsiyesi.html#post251233

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı