HP 250 G10 laptop nasıldır?

serdarhd

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yakın zamanda yeni bir laptop alacağım. Fiyat performans olarak HP 250 G10 da karar kıldım. Almak istediğim laptopun özellikleri burada: https://www.mediamarkt.de/de/produc...r-64-gb-ram-4000-gb-ssd-silber-134155476.html

Bilgisayarı Python, Matlab, C++ da kod yazmak için kullanacağım daha çok. Oyun oynamıyorum, video editlemiyorum. RAM genel olarak benim için çok önemli. Aynı anda 4 5 uygulama arka planda çalıştırdığım çok çekirdekli bir laptop tercih ettim.

Sorum şu, bildiğiniz kadarıyla HP 250 G10 laptopun kronik bir problemi var mı? Bu laptop hakkında muhakkak bilmem gereken bir bilgi var mıdır? Açıkçası yarın mağazada test edip, hafta içinde siparişi vereceğim. Siparişi vermeden bilmem gereken bir şey var mı öğrenmek istedim.

Not olarak Almanya'da yaşıyorum ve genel olarak mediamarkt.de ve Amazon.de de baktım laptoplara.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC’ye kendim bir müdahalede bulunmak istemiyorum, garanti kapsamı dışına çıkabileceği için. Yine de teşekkür ederim.

PC’ye kendim bir müdahalede bulunmak istemiyorum, garanti kapsamı dışına çıkabileceği için. Yine de teşekkür ederim.
Zarar vermediğiniz sürece çoğu markada garanti dışında çıkmamakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı