HP 9300H laptop kasıyor

İşlemci göstergelerini de ekleseydin keşke. Ekran kartı kullanımın düşük. Ayrıca ekran kartın buna bağlı olarak oldukça serin çalışıyor. Aklıma ilk olarak İşlemcinin düşük frekanslarda çalışması geldi.

İşlemci göstergelerini de ekleseydin keşke. Ekran kartı kullanımın düşük. Ayrıca ekran kartın buna bağlı olarak oldukça serin çalışıyor. Aklıma ilk olarak İşlemcinin düşük frekanslarda çalışması geldi.

Benim de aklıma o geldi ondan işlemciyi görev yöneticisinden kontrol etmek daha mantıklı her bir şeyi görürüz.

Fişten çıkar tak tekrar dene ve görev yöneticisinden performans kategorisini seçtikten sonra her bir kategorideki RAM kullanımı vs hepsini yolla.
yardımcı olduğunuz için siz değerli arkadaşlara teşekkürler daha önce denememe rağmen şarj kablosunu takıp çıkarmam yeterli oldu en azından etkili olduğu bana göre belli olan tek yol buydu şu anda sorun düzeldi tekrardan teşekkürler

Yardımcı olduğunuz için siz değerli arkadaşlara teşekkürler daha önce denememe rağmen şarj kablosunu takıp çıkarmam yeterli oldu en azından etkili olduğu bana göre belli olan tek yol buydu şu anda sorun düzeldi tekrardan teşekkürler

Bu sorun genel bilgisayarlarda var merak etme tak çıkar sorun düzelir. Bu arada mesajımı çözüldü yaparsan sevinirim :)

Geri
Yukarı