HP anakart görüntü vermiyor ve fanlar son devirde dönüyor

byzaf

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, HP bilgisayarı açtığımda işlemci ve PSU fanları son sürat çalışmaya başlıyor, görüntü gelmiyor. Birkaç RAM değişikliği denediğim de çok nadir görüntü gelip sistem açılıyor ama şu an hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Bu soruna sebep olan nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, HP bilgisayarı açtığımda işlemci ve PSU fanları son sürat çalışmaya başlıyor, görüntü gelmiyor. Birkaç RAM değişikliği denediğim de çok nadir görüntü gelip sistem açılıyor ama şu an hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Bu soruna sebep olan nedir acaba?

RAM değişikliğinden sonra geldiyse RAM'in sarı olan kısmını silgi ile temizleyin takıp deneyin. Yoksa onla uyumlu başka bir RAM ile deneyin.

Tüm denediğim RAM'lari silgiyle temizleyip deniyorum, BIOS pilini az önce çıkarıp güç kablosunu çekip bir süre bekledim sistem tekrar açıldı, yeniden başlattım yine görüntü gelmiyor.

Bios güncellemesi de yok, sürekli farklı ram ve ram slotlarıyla deniyorum, bazen tutuyor, sistem açılıyor, yeniden başlatıyorum yine görüntü yok ve fanlar yine son sürat dönmeye başlıyor, yani stabil hale gelmedi bir türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı