HP ay010nt(W7S84EA) laptop Windows 7 format atılmıyor

xgurel

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Dun bır laptop aldım HP ay010nt(W7S84EA) modelı. Wın 10 yuklu geldı ıcınde ben bu surumu kullanmak ıstemedıgım ıcın wın 7 yuklemeye calıstım. Dısk bıcımlendırme ekranına kadar geldım dısklerı bıcımlendırdım sectıgımde hata verdı yuklenmedı. Flashtan denedım olmadı. Farklı wın 7 CD'lerı denedım olmadı. Kendım ISO dosyası ındırdım bootable olarak flash bellege yazdım yıne olmadı. Bu sorunun cozumu nedır? Su an freedos gibi oldu PC, ıcınde ısletım sıstemı yok ve bu sorunu cozemıyorum AHCI moddan IDE moda falan alın demısler BIOS'ta oyle bır secenek yok. Recep abi bu konuyla ılgılı bır sey yazmıs onu da okudum oradan da sonuc alamadım. Sabahtan berı bılgısayarı kırmamak ıcın kendımı zor tutuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam neden W7 için uğraşıyorsunuz? Microsoft desteği bitirdi zaten aşırı Ram tüketen performanssız bir işletim sistemi. Technopat olarak W10 öneriyoruz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı