HP bilgisayara Realtek Kontrol Paneli Kurulmuyor

ezraschaeffer

Centipat
Merhaba bilgisayarım HP beats Audio modelli, ilk aldığımda Realtek kontrol paneli açılıyordu ve çalışıyordu (Win10) yüklü hali ile. Bilgisayarım 1 yıl sonra formatlandı ve o gündür Realtek kullanamıyorum, kontrol panelindeki ses efektleri çok işime yarıyordu 50'den fazla sürücüme uygun Realtek kurdum ama olmadı, Realtek kurduktan sonra turuncu hoparlör geliyor ona tıkladığımda beats Audio kontrol paneli açılıyor ve tam anlamıyla işe yaramaz bir şey. Beats Audio'yu silip Realtek kurmama rağmen Denetim masası > ses bölümüne geldiğimde hala orada oluyor. 4 yıldır çözüm arıyorum bilgisayar değiştirmekte hiç istemiyorum :)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,7 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdim , realtek olanları güncelledim başka bir şey yapmam gerekmiyorsa sonuç aynı ... :) Ek olarak win10 uyumlu indirdiğim realtek uygulamasına sol tık yapıp inceledim sürüm win8 için falan diyor . Orijinal realtek sitesinden win10 sürümünü indiriyorum ama inen şey win8 uyumlu çıkıyor . ''Gerçekten'' win10 için olan program varsa paylaşın lütfen.

Dosya Ekleri

• adsiz.png
    adsiz.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı