HP BS153NT laptop nasıl hızlandırılabilir?

eminhaktan

Centipat
Daha fazla  
İyi günler, ben HP BS153NT kullanıcısıyım. Benim bilgisayarım 2015 üretim ve artık oyun oynamak için çok kötü bir hal aldı, bunun için çözüm önerinizi bekliyorum. 3-4 bin TL donanım ve masraf alıp yapabilirim, 12 GB 1600 MHz DDR3 RAM i3 5500U Intel HD Graphics 5500 120 GB 5400 RPM HDD.

İyi günler, ben HP BS153NT kullanıcısıyım. Benim bilgisayarım 2015 üretim ve artık oyun oynamak için çok kötü bir hal aldı, bunun için çözüm önerinizi bekliyorum. 3-4 bin TL donanım ve masraf alıp yapabilirim, 12 GB 1600 MHz DDR3 RAM i3 5500U Intel HD Graphics 5500 120 GB 5400 RPM HDD.

SSD almak en mantıklısı. Onun dışında yükseltmeye gerek yok. RAM yeterli. Harici ekran kartı olmadığı için de oyunlarda sıkıntı yaratır elbette. İşlemci de güçlü olmadığından yetersiz geliyor. SSD alırsan hızlandırman yeterli olacaktır. Aklıma şimdi geldi. Arkadaşın dediği gibi bakım yapılması gerek. Onun dışında başka bir yükseltme güncelleme yapmaya gerek yok.

SSD alınabilir ve cihaza bakım yapılabilir. Bakım için termal macuna ihtiyacınız olacak, şunu önerebilirim.

SSD olarak da bunu önerebilirim.

SSD alınabilir ve cihaza bakım yapılabilir. Bakım için termal macuna ihtiyacınız olacak, şunu önerebilirim.

SSD olarak da bunu önerebilirim.

1TB modeli arasında ciddi fark atmışlar. 870 EVO alınıyor 1TB o fiyata onun dışında 500GB arkadaş için fazlasıyla yeterli olacaktır. HDD özellike 120GB çağ atlar. Fiyat performans ürünü zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı