HP-DB1066NT BIOS güncelleme sorunu

BIOS sürümü şu an benim bilgisayarımda F. 31 olarak gözüküyor fakat aynı bilgisayarı kullanan başka bir kullanıcı da F. 33 var ve bende BIOS'dan dolayı sorunlar çıkıyor. Nasıl BIOS'u güncelleyebilirim?

Cihazınız en son BIOS sürümü F31 olarak gözüküyor. Fakat AIDA 64'ten anakart kısmını atarsan belki daha yüksek sürüm bulabilirim.

Sanırım bunu istedin senin dediklerin sonucunda bu çıktı. Şöyle bir dip not geçmek istiyorum, aynı bilgisayarı kullanan başka biriyle iletişime geçtim ve onda F. 33 sürümü vardı. Onun bilgisayarı sorunsuz bir şekilde GTA 5 bile oynatıyorken, ben video izlerken bile donmalar yaşıyorum. Bilgisayarlar arasında ki tek fark bu. Eğer ayardım etme şansın varsa çok iyi olur benim için, edemezsen de canın sağ olsun :).
Cihazınız en son BIOS sürümü F31 olarak gözüküyor. Fakat AIDA 64'ten anakart kısmını atarsan belki daha yüksek sürüm bulabilirim.
Kardeşim attım anakartı bi bakarsan çok sevinirim.

Kardesim bir bakarsan sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    398,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı