HP DHS-2101 12W 1+1 multimedia speaker USB alınır mı?

Akif1601

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Benim bir Rampage kulaklığım, bir Mikado ve Trust marka hoparlörüm vardı ve bozuldular. Telefon kulaklığı bana yetmiyor ve kulaklık biraz tuhaf oluyor. Ben de yeni hoparlör almayı düşünüyorum.

İlk önce Logitech alacaktım ama her şeyin fiyatı 2 katına çıktı. Sonra az kalsın annem bunu alıyordu, sonra bunu alacaktı ki o an PulseFire Haste alıp mağzayı terk ettik. Logitech Z150 alacaktım ama biraz tuhaf duruyor gibi. Sonra bunu alacaktım ama babam bunu alalım dedi. Ben de olmaz sadeşe ışık koymuşlar, küçüğüyle aynı dedim. Şimdi ise internette bunu buldum ama ses kalitesi nasıl bilmiyorum.

Arkadaşlar amacım evi gümletmek değil, sesi çok açmayacağım ama ses düzeyi ne kadar olursa olsun kaliteli ses verecek bir hoparlör almak isterim. Paramı Rampage çöpüne veremem, boşuna önermeyin. Kullandığım Mikado ses kalitesi olarak iyiydi ama 6 vida yerinin ikisinde vida yoktu ve kullandıkları vidalar kendinden yalamalı diyebilirim. Dayanıklılık sıfırdı.

Kısacası bana adamakıllı sağlam ve kaliteli bir hoparlör lazım. Evi gümletmesine gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı