Hp Envy Dv6 7200et Ekran kartının Değişimi

Daha fazla  
Merhabalar, kullanmış olduğum Hp envy dv6 7200et modeli gt 630m 2 gb ekran kartı modeli var. Bunun daha yüksek bir ekran kartı değişimi için hangi modeller uyar? En iyi performans ve oyun için...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kingston'un hyperionx modeli iyi diye düşünüyorum diğer modellere göre aktarım hızları olsun yazma hızları olsun ben sadece sistemi kuracağım için bu SSD ye ne kadar bir alana ihtiyaç duyarım 8.1 için

Merhabalar, kullanmış olduğum Hp envy dv6 7200et modeli gt 630m 2 gb ekran kartı modeli var. Bunun daha yüksek bir ekran kartı değişimi için hangi modeller uyar? En iyi performans ve oyun için...
Iyi günler aynı bilgisayara sahibim. Aynı bilgisayardan sürekli oynadığım oyundayken ani fps düştü artık oyunu bu bilgisayarmda oynayamıyorum bilgisayarın fanı bozuk değiştirsem eski haline dönermi yoksa ekran kartı ile ilgili bi arıza olmuş olabilirmi. Bide bilgisayarımdan oyunlarda daha yüksek fps alabilmem için ssd nekadar etkili olabilir. Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı