HP i5-1135G7 laptop alınır mı?

FriqherTR

Centipat
Daha fazla  
HP 15-DW3008NT 2N2Q4EA bu laptopu almayı düşünüyorum. Babamı ikna ettim gibi. Amazon'da güzel bir indirime de girmiş ilgilisine.

HP Dizüstü Bilgisayar, 15.6" HD, Intel Core i5-1135G7 2.4GHZ, 8 GB RAM, 256 GB SSD, MX350 2 GB, Windows 10 Home, 2N2Q4EA : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Laptop'ta tek kötü özellik ekran çözünürlüğü ama pek sıkıntı olmayacağını düşünüyorum, 11'e geçeceğim ders çalışabileceğim hafta sonları da oyun takılacağım. Windows 10 Home lisanslı geliyor bilginize.

Fiyat/performans olarak güzel duruyor. Sorun da bu zaten, sadece tahmin yürütebiliyoruz. İyi bir araştırma yapmanızı, hatta yabancı incelemeleri izlemenizi kesinlikle öneririm. Bunun gibi yeni çıkmış ve kullanıcısı az cihazlarda kronik problemler olabiliyor.

Aynı şekilde ben de yeni çıkmış ve kronik problemi olduğunu satın aldıktan yaklaşık 7-8 ay sonra öğrenmiş olduğum bir HP cihaz kullanıyorum. Beni canımdan bezdirdi. Sizi konuma davet ediyorum: HP Teknik Servis Deneyimim
Öneri olarak da şu cihazı sunuyorum: https://www.epey.com/laptop/lenovo-thinkbook-15-g2-20vg006xtx.html
Ekran kartı MX 350 kadar güçlü olmasa da mobilite olarak daha iyi bir cihazdır. Ayrıca ekranı Full HD ve IPS panel. Type-C'den şarj olma gibi modern özellikleri var.

Geri
Yukarı