Çözüldü HP Laptop 15-db0xxx, HP Laptop 15-db0000 olarak mı adlandırılıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unnamedington

Megapat
Makaleler
27
HP 15-db0xxx modeline sahip bir dizüstü bilgisayarım var. HP yardım sayfası üzerinden, BIOS güncellemelerini kontrol edecetim. Ürün numarasını girerken, belirttiğim ürünün adı yerine (yani HP Laptop 15-db0xxx), HP Laptop 15-db0000 olarak geçen bir ürün numarası buldum. db0000 ile db0xxx seri numaraları, aynı şeyler midir? 0 kullanmak yerine, sıfırdan sonra x harfi kullanarak aynı ürünü mü belirtiyorlar?

Son düzenleme:
Çözüm
HP 15-db0xxx adını nereden öğrendiniz? Programda benimkinde cb0xx yazıyordu ama modeli o değilmiş. Tam olarak modelini görmek için bilgisayarınızın altına bakın benimkinde orda yazıyordu.
Mesela benimki CB008-NT imiş.
HP 15-db0xxx adını nereden öğrendiniz? Programda benimkinde cb0xx yazıyordu ama modeli o değilmiş. Tam olarak modelini görmek için bilgisayarınızın altına bakın benimkinde orda yazıyordu.
Mesela benimki CB008-NT imiş.

Çözüm
HP 15-db0xxx adını nereden öğrendiniz?
DirectX aracından bakınca, belirttiğim şekilde gözüküyordu. Şimdi bilgisayarın alt tarafına dikkatlice baktım (çok küçük bir yere sıkıştırmışlar) ve HP Laptop 15-db0023nt olduğunu gördüm. Demek ki ürün adını gizlemek için bu şekilde belirtiyorlar. Yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı