Çözüldü HP laptop driver yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pointless_

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni satın aldığım HP laptopun internetten driverlarını flashıma indirdim. Yüklemek istediğim Laptopta çalıştırınca CMD ekranı açılıp kapanıyor ve driver yüklenmeden kapanmış oluyor. Birkaç güne üniversiteye gitmem lazım. Sorunum biraz acil.
Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows'u yeni kurduğum için tüm sürücüleri eksikti. Wi-Fi, ses ve tuch pad çalışmıyordu. HP 2N2Q9EA modelinde yaşadım bu sorunu. Çalıştırabildiğim tek sürücü BIOS Update oldu. Diğerlerinde CMD ekranı açılıp kapanıyordu. Windows kurtarma seçeneklerinden format attığımda sorun çözüldü. İlk Windows'u kurarken Wi-Fi görmemişti. İkincide gördü ve sürücüleri otomatik yükledi. Yine de teşekkür ederim. Kitlenebilir.
Windows'u yeni kurduğum için tüm sürücüleri eksikti. Wi-Fi, ses ve tuch pad çalışmıyordu. HP 2N2Q9EA modelinde yaşadım bu sorunu. Çalıştırabildiğim tek sürücü BIOS Update oldu. Diğerlerinde CMD ekranı açılıp kapanıyordu. Windows kurtarma seçeneklerinden format attığımda sorun çözüldü. İlk Windows'u kurarken Wi-Fi görmemişti. İkincide gördü ve sürücüleri otomatik yükledi. Yine de teşekkür ederim. Kitlenebilir.

Çözüm
Bu gibi durumlarda sadece Wi-Fi/Ethernet sürücüsü yükleyin. Cihaz internete bağlanınca Windows Update ile sürücülerin %90'ı gelir.

Ethernet girişi ne yazık ki yoktu. Çok daha rahat hallolabilirdi :D Ne var ki Wi-Fi, WLAN ve diğer sürücülerin hepsinde hata verdi...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı