HP laptop için İstanbul içi güvenilir servis önerisi

yigitongoren777

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 7840HS, RTX 4060 8GB 120W, 16GB DDR5 5600MHZ Ram,
Ağustos ayında satın aldığım Victus laptopta benden kaynaklı Caps Lock ışığı bozulmuştu ve cihaz geldiğinde fark ettiğim ekran çerçevesinin alt kısmı yapışkanı tutmadığı için boşluk vardı. Bunların değişimi için eylül ayında profilo AVM HP servisine laptopumu teslim ettim ve cihaz başka ilde yaşadığım için kargoyla 15 20 günde bana geri geldi. Son zamanlarda cihaz tozlandı mı diye merak edip içini açmak istiyordum ve bugün açtığımda gördüklerimi fotoğraflarla paylaşacağım.

1. Fotoğrafta gördüğünüz kablo fotoğraftaki şekilde yerleştirilmediği için kasa tarafından kısmen ezilip düzlenmiş. 2. Fotoğrafta gördüğünüz Wi-Fi kartının vidası sökülemeyecek kadar yalama edilmiş. Ve son fotoğrafta gördüğünüz gibi tırnaklardan birisi kırılmış. Geçenlerde kırık parçayı arka taraftaki hava kanallarında görmüş ve alıp atmıştım. 35 bin TL ödediğim bir cihaz böyle özensiz bakım gördüğü için yetkili servise götürmek istemiyorum artık.

Ekran çerçevesi yani bezel bile düzgün takılmadığı için ekranın sol kenarı yaklaşık 1 lira kalınlığında bir boşluk varken sağ kenar sıfıra sıfır yani yamuk. İstanbul'da önerebileceğiniz güzel servis var mıdır, cihazımı güvenle götürebileceğim?

20240129_131448.jpg

20240129_131537.jpg

20240129_131847.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı