HP laptop RAM yükseltme

aliuygarerdonmez

Centipat
Merhaba abilerim, kardeşlerim HP laptopum var üstünde 4 GB DDR4 RAM var ben 4 GB daha almak istiyorum DDR4 alsam direkt uyar mı? CL ve MHz gibi kavramlar var pek anlamadım takılı olan RAM'in MHz değerini ve CL'sini bilmiyorum direkt DDR4 aldığım bir RAM uyar mı? Teşekkür ederim.

CPU-Z programından RAM bilgilerinizi atarsanız doğru RAM seçebiliriz. Diğer RAM'le uyuşmayabilir herhangi bir DDR4 RAM.

Dosya Ekleri

• 363CA98E-CEFA-4496-93CD-7D5947DA1D20.jpeg
    1,7 MB · Görüntüleme: 55
  • 0B29BCFB-2710-410F-BC8D-673AD18C5493.jpeg
    463,9 KB · Görüntüleme: 48

cpu-z
Arkadaşın da dediği gibi CPU-Z'yi indirip aç ilgili kısmın resmini yükle duruma göre öneride bulunalım.

n11 üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyorum aslında sepetime bunu eklemiştim ama sizce bu nasıl Crucıal 4gb 2400mhz Ddr4 Sodımm Basıcs Serıes Cb4gs2400 - n11.com

Kingston almanız daha iyi olacaktır 20TL için kaçınmamanızı öneririm. CL değerleri yazmıyor RAM'in birde.
yok zaten 20 tl için kingston alırım tabikide. Teşekkür ederim zamanınızı ayırdığınız için
çok teşekkür ederim zamanınız ayırdığınız için.
Kingston almanız daha iyi olacaktır 20TL için kaçınmamanızı öneririm. CL değerleri yazmıyor RAM'in birde.
müsaitsen bakar mısın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…