HP laptopta en basit oyun bile kasıyor

DDU rehberini uygulayıp en son sürümü kurun.

Hocam sorunu çözdüm antic Linux indirdim PC uçmaya başladı Half-Life 2 de en yüksek ayarlarda 150 FPS alıyorum.

Dostum Enterprise LTSB de denedin mi? CS:GO falan nasıl? Geçmeyi düşünüyorum önerir misin?

Hocam LTSB önermem fazla çünkü bir fark olmuyor sadece gereksiz uygulamalar olmuyor sadece PC alanınızdan kazanırsınız ama oyunları iyi oynamak istiyorsan tiny10 vey Linux'un OpenSUSE Ubuntu Arch vs önerebilirim.

Hocam LTSB önermem fazla çünkü bir fark olmuyor sadece gereksiz uygulamalar olmuyor sadece PC alanınızdan kazanırsınız ama oyunları iyi oynamak istiyorsan tiny10 vey Linux'un OpenSUSE Ubuntu Arch vs önerebilirim.

Tiny10 modlu Windows 10 açık kaynak kodlu.

Tiny10 modlu Windows 10 açık kaynak kodlu.

Teşekkürler ETS 2 için UHD ekran kartı 8 GB tek RAM bunu 8 daha alıp çift kanal yapabilirim işlemdi i31115G4 laptopuma hangi versiyonu kurmalıyım W11'in yanına? En iyi performansı almak istiyorum olabildiğince yüksek olsun akıcı olsun yeter benim için CS:GO için bir de hangi işletim sistemi önerirsiniz.

Geri
Yukarı