HP LaserJet P1102 yazıcıdan çıkan belge 1 ya da 2 sayfa eksik çıkıyor

Makaleler
15
Merhaba. Uzun zaman sonra döndüm buralara. Konu açma ihtiyacı doğdu. Bir sorunum var.

HP yazıcımdan AYT Edebiyat notlarını çıkartacaktım ancak yazıcı kullanılmış kağıtla ilgili bir hata veriyor ve bir belge eksik çıkartıyor.

Atacağım fotoğraftan sorunun nedenini görebilirsiniz.

Yardımcı olma imkanınız var mıdır?

Not: Yazıcımın modeli LaserJet P1102 Professional.

İkinci not: Temiz kağıtta da aynısını yapıyor. Sadece 2 tane temiz kağıt koyarak denedim, yine aynı sonuç.

Dosya Ekleri

• IMG_20220403_191906.jpg
    IMG_20220403_191906.jpg
    145,6 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhana, yazıcı pateni yani printer roller kirlenmiş ya da düzleşmiş olabilir. Onu değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Ek olarak tonerde ya da fırında da arıza olabilir, emin değilim. Kağıdın tam olarak sıkıştığı yeri incelemek gerek.

Hocam kağıt kaldırma kafasını bir iki kere bastırdım sertçe.

Daha sonra kartuşu yerine oturtayım dedim, iyi olmasına rağmen.

Kablolu taktım ettim. Şimdilik bir sorunu yok ama belgeleri geç yazıyor.

Sayfa sayısı 3 ise bunu iki görüyordu. Ama bunları yapınca hepsini görmeye başladı.

Merhaba. Uzun zaman sonra döndüm buralara. Konu açma ihtiyacı doğdu. Bir sorunum var.

HP yazıcımdan AYT Edebiyat notlarını çıkartacaktım ancak yazıcı kullanılmış kağıtla ilgili bir hata veriyor ve bir belge eksik çıkartıyor.

Atacağım fotoğraftan sorunun nedenini görebilirsiniz.

Yardımcı olma imkanınız var mıdır?

Not: Yazıcımın modeli LaserJet P1102 Professional.

İkinci not: Temiz kağıtta da aynısını yapıyor. Sadece 2 tane temiz kağıt koyarak denedim, yine aynı sonuç.
Hocam, aynı model yazıcı bende de var ve aynı sorun var. Tarih dersiyle alakalı bir şeyi çıkaracaktım. Sadece 1 sayfasını çıkardı. 2-3 kağıt boşa gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı