HP marka ucuza AMD A9 3.00 GHz işlemcili, 8 GB DDR4 RAM'li laptop alınır mı?

Bütçe
4500

emreb_tr

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
512GB ve fazlası
4200TL'ye HP laptop buldum. Sizce alınır mı? Bilgisayarı yazılım için kullanmayı düşünüyorum (Visual Studio community 2022/Unity/Android Studio vb. programlar).
Özellikleri:
İşlemci: AMD A9 9420 (3GHz up to 3.6GHz with Max. Turbo mode)
Ekran kartı: Dahili ekran kartı (AMD Radeon R5 Graphics)
RAM: DDR 4 8 GB 1866MHz.
HDD: 1TB.
SSD: 256 GB.

Ben de böyle bir şey buldum hocam hangisi daha iyi karar veremedim:

Hocam şaka yapmıyorum ama adam şuan ilanı kaldırdı (Satmış). Sizin ucuza önerebileceğiniz bir laptop var mı? Özellikler dediğim programları kasmadan çalıştırsın, en az 8gb ram ve işlemci 2Ghz üstü olsun.

Hocam bi bakıyım bekleyin

Bilgisayarı taşıyabiliyim. Yani çok iyi nu fiyata dediğin ama bana kırıksız ve bataryası uzun dayanan bir laptop lazım. Eğer bu laptop ucuza tamir olabilirse belki olur. (Tekirdağ'da yaşıyorum)

Sizce ne yapmalıyım?

O bilgisayarı alıp tamir mi ettirmeliyim?

Sizce ne yapmalıyım?

O bilgisayarı alıp tamir mi ettirmeliyim?

Bu tarz bilgisayarlarda o kadar değişik bir piyasa var ki insan ne yapacağını bilmiyor. Örneğin 2 dk daha araştırıp bunu buldum ama bu PC'ye de RAM takviyesi lazım (belki bunun da bataryası kötüdür satıcı yazmamış tabii).

Hocam şimdi adam ilanı tekrar ekledi herhalde satıyordu anlaşamadılar. İlan bu https://shbd.io/s/FoX26t9t sizce alınır mı?

Hocam adam fiyatı satılsın diye 4200TL'den 4000TL'ye indirmiş Sadece sorunu kapağında çizik mi ne varmış. Yorumlardaki yazanlar doğru söylüyormuş aynısını letgoda daha pahalıya ve kırığın fotoğrafıyla paylaşmış. Bu ilanda da kırık az çok belli oluyor ama çok küçük.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…