HP Mini sistem alırken donanım yükseltme

Çok Asi

Hectopat
Daha fazla  
Beyler bir tane HP Mini masaüstü kasa alacağım Allah izin verirse. Şimdi alacağım cihazda yerleşik olarak 128 GB SSD ve 1 terabayt HDD var. Mesela bir Mac PC satın alırken sana RAM HDD falan yükseltme seçeneği sunuyor. Ben cihazı Gittigidiyor'dan alacağım nasipse. Elimde halihazırda 1 terabayt HDD var. Satıcıya sordum ben cihazın içindeki 1 terabayt HDD'yi istemiyorum onu alın 128 GB SSD'yi de alın yerine sadece 240 GB SSD koyun. Ara da fiyat farkı oluyorsa ben onu ödeyeyim dedim. Dediler biz sadece satıyoruz için de işlem yapmıyoruz garantisi bozulur dediler. Acaba ben cihazı aldıktan sonra bir HP yetkili servisine gidip garanti kapsamında 1 Terabyte HDD ile 128 GB SSD'yi size vereyim siz de bana 240 yada 256 GB bir SSD verin desem aradaki farkı ödeyerek. O 1 terabyte HDD yerine benim elimdeki içinde benim yedeklerimin olduğu kendi HDD'mi takin desem garanti kapsamında yaparlar mı bunu? Ya da ne yapmalıyım böyle bir şey için?

Değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı