HP Omen 17-CK0008NT BIOS hatası

kitappay

Centipat
Daha fazla  
Merhaba forumda çok övüldüğünden HP Omen 17-CK0008NT aldım. Biosla ilgili bir sıkıntı var sanırım. Yenisini istemeyi düşünüyorum ama hızlı bir çözümü varsa diye sormak istedim.

Yapabileceğim bir şey mi iade mi etmeliyim?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-04-09 at 13.43.51.jpeg
    144,8 KB · Görüntüleme: 67
  • WhatsApp Image 2022-04-09 at 13.55.44 (1).jpeg
    62,5 KB · Görüntüleme: 48
  • WhatsApp Image 2022-04-09 at 13.55.44.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Hocam bilgisayarı F10 ile başlatıp USB ile kurulumu ilk tercih yaptınız mı eğer bu kısmı yaptıysanız daha sonra F9 ile başlatın o ekranda sizin usbniz gözükene kadar portları deneyin usbniz gözüktükten sonra tıklayıp kuruluma başlayabilirsiniz.

Onu da yapıyorum resimlerin hepsini yüklememişim.

Fare çalışmıyor klavyeyle ilerliyorum We couldn't find any drives to get a storage driver diyor kurulum yapacağım diski seçeceğim yerde.

Şu linkteki çözüm ile kurulum yapabildim

Son düzenleme:
Herkeste var hocam o sorun aynen. İntel den kaynaklı biosta da bi sıkıntı vardı da salladım geçtim ben. Bios güncellemesi var bi de yapmadım üşendim. Siz yaptınız mı?

Herkeste var hocam o sorun aynen. İntel den kaynaklı biosta da bi sıkıntı vardı da salladım geçtim ben. Bios güncellemesi var bi de yapmadım üşendim. Siz yaptınız mı?
Windows'u kurduktan sonra hp'nin asistanını indirdim her şeyi güncelle deyince onu da güncelledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…