HP Omen 17 vs ASUS ROG STRIX 16

James Sunderland

Centipat
Daha fazla  
Selam. Oyun ve okul amaçlı kullanacağım. Kasa al gibi önerilerle gelmeyiniz. Başlıkta da belirttiğim gibi iki model arasından hangisini tercih etmek daha mantıklı olur? ASUS'da çözünürlükten dolayı darboğaz yaşar mıyım? İki laptopta da FPS düşmesi yer miyim? İkisi için de adamakıllı inceleme bulunmadığından dolayı anlayan arkadaşların yorum yapması çok önemli. ASUS'un 175 watt olduğunu biliyorum ama HP hakkında bir bilgim yok. Bilenler bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: HP Omen 17'nin 240Hz QHD versiyonu üstünden değerlendiriniz. Ekteki ürün 165Hz'dir!

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerinde olsam asus alırdım. Markası vs yüzünden söylemiyorum daha uygun ve arasında abartı fark yok.

Yerinde olsam asus alırdım. Markası vs yüzünden söylemiyorum daha uygun ve arasında abartı fark yok.
Hocam tanıdık vasıtasıyla Omen'i arada 1-2k fark olacak şekilde alacağım. Bazı yeni seri ASUS laptoplarda choil whine vs. görülüyor. Aynı şekilde çok fazla ışık sızması da oluyormuş. Hp hakkında pek bilgim yok ama ASUS kalitesini genel anlamda biliyorum. Mevcut sorunlar da insanı uzaklaştırıyor, bilemedim.

Yakın fiyatsa Omen tercih edin, 175W. Darboğaz olmaz ASUS'ta.

Omen'de olur mu?

Son düzenleme:
Hocam tanıdık vasıtasıyla Omen'i arada 1-2K fark olacak şekilde alacağım. Bazı yeni seri ASUS laptoplarda choil whine vs. görülüyor. Aynı şekilde çok fazla ışık sızması da oluyormuş. HP hakkında pek bilgim yok ama ASUS kalitesini genel anlamda biliyorum. Mevcut sorunlar da insanı uzaklaştırıyor, bilemedim.

Omen'de olur mu?

Hocam bende arıyorumda laptop tam dediğiniz iki model arasında kaldım. Eğer aldıysanız deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

HP Omen i9 13900HX 4080'li modelini kullanıyorum, cihazın soğutması çok iyi, en sevdiğim yanı oyunlarda Optimus sayesinde dpuya otomatik geçişi :)

HP Omen i9 13900HX 4080'li modelini kullanıyorum, cihazın soğutması çok iyi, en sevdiğim yanı oyunlarda Optimus sayesinde dpuya otomatik geçişi :)
Cihazın herhangi bir problemi var mı halendaha öneriyor musun? Almayı düşünüyorum da

Yeni konular

Geri
Yukarı