HP Omen 17 vs MSI Vector GP78

Bütçe
100000
Omen güzel laptop ve üzmez. MSI Vector hakkında çok bilgim yok ama biraz daha iyi donanıma sahip olduğu belli. Şayet bütçem yetiyor olsaydı MSI'ı tercih ederdim.

Çok teşekkürler, Amazon'daki 1TB SSD'li modeli sanırım ama fiyatı iyiymiş.

Kendi alacağınız SSD çok daha sağlıklıdır. Bende laptop aldığımda kendi SSD'lerimi kullanırım hep. Tabii benim attığımı alın demiyorum orası ayrı ama bir Kingston Fury Renegade, KC3000, ya da Samsung 980 Pro gibi SSD'lere çok güvendiğim için onları kullanıyorum. Satacağım zamanda kendi orijinal SSD'sini geri takıyorum. Aynı zamanda sattığım kişi sıfır SSD kullanmış oluyor.

Kendi alacağınız SSD çok daha sağlıklıdır. Bende laptop aldığımda kendi SSD'lerimi kullanırım hep. Tabii benim attığımı alın demiyorum orası ayrı ama bir Kingston Fury Renegade, KC3000, ya da Samsung 980 Pro gibi SSD'lere çok güvendiğim için onları kullanıyorum. Satacağım zamanda kendi orijinal SSD'sini geri takıyorum. Aynı zamanda sattığım kişi sıfır SSD kullanmış oluyor.

Çok teşekkürler, aynı şekilde düşündüm. Yanılmıyorsam ikinci bir SSD girişi de oluyor bu laptoplarda. Sonuç olarak attığınız modeli başka bir siteden 93 Bin'e aldım 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı