HP Omen 800 alınır mı?

Necromancerr0

Decapat
Yer
Lüleburgaz/Kırklareli
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda kullandığım kulaklıktır kendisi bunu kullanıyorum (pedleri yırtıldı artık kulaklarımı acıtıyor hemen olarak değiştirmem gerek.) HP'nin Omen 800 modeli alınır mı? (deri soyulması vs önemli değil benim için uzun ömürlü olsun yeter ses konusunda)

1674340785868.png

Alınır. Rahat görünüyor. Deri bir süre sonra dökülür. Uygun sünger kadife veya kumaş var mı önce ona bak derim. Bir de hp fason yaptırıyor yani hp aldım süper kaliteli diye düşünme. Rampage seviyesi kalite.

Alınır. Rahat görünüyor. Deri bir süre sonra dökülür. Uygun sünger kadife veya kumaş var mı önce ona bak derim. Bir de HP fason yaptırıyor yani HP aldım süper kaliteli diye düşünme. Rampage seviyesi kalite.

Yok hocam zaten şu anki kulağımı çok acıttığı için alacağım bir tane Rampage kulaklığım vardı zaten o beni 2 seneye yakın götürdü bu da o civarda gitse bile kafidir çalışmaya başlayıp ilk maaşımla ekipman yenilemesi yapacağım iş arayışındayım.

Kullanan bazı kişiler ses kalitesinin berbat olduğunu söylemişti.

kablosuz anker vardı bende bass up özelliği olan memnundum ama oyuncu kulaklığı değildi bugün kargo geldi bim online mağazadan aldım, anker baya iyiymiş onu anladım aralarında 2 kat ses kalitesi var diyebilirim, fakat mikrofonu çok kaliteli orta düzey oyuncu kulaklığı diyebilirim.

bana göre artıları:
- Çok büyük olmasına rağmen hafif
- Kaliteli malzeme
- Örgü kablo ve tek giriş aparatı var
- Mikrofon çok net

eksi yanları
- Ses kalitesi iyi diyemem bas ve tiz yok gibi düm düz :)

müzik kalitesi için alınmaz arkadaşlar, oyun için bu fiyat ve malzeme kalitesi çok iyi kaçırmayın.

Kablosuz Anker vardı bende bass up özelliği olan memnundum ama oyuncu kulaklığı değildi bugün kargo geldi BİM Online mağazadan aldım, Anker bayağı iyiymiş onu anladım aralarında 2 kat ses kalitesi var diyebilirim, fakat mikrofonu çok kaliteli orta düzey oyuncu kulaklığı diyebilirim.

Bana göre artıları:
- Çok büyük olmasına rağmen hafif.
- Kaliteli malzeme.
- Örgü kablo ve tek giriş aparatı var.
- Mikrofon çok net.

Eksi yanları.
- Ses kalitesi iyi diyemem bas ve tiz yok gibi dümdüz :)

Müzik kalitesi için alınmaz arkadaşlar, oyun için bu fiyat ve malzeme kalitesi çok iyi kaçırmayın.

Peki hocam şunu sorayım benim elimde halihazırda telefonda kullandığım QCY T13 Bluetooth kulaklıklar var bunları PC'ye bağlamak için Tplink Ub500 5.0 alınır mı? Yoksa HP omenamı para vermeliyim (dediğim gibi beni iş bulana kadar idare etmeli.) (DualSense'de almayı düşünüyorum ileriki dönemde ondan dolayı Bluetooth adaptörü işide kafama yattı gene de fikrinizi almak istiyorum.) Bluetooth kulaklıklarımın şarjı oldukça uzun süre gidiyor.

eğer müzik için diyorsan bence omen alma, oyun içinse alabilirsiniz, ben de bluetooth aparat alarak anker kulaklığımı bağladım gayet güzel hiç bir sorun yok, bence bluetooth ile çözebilirsin.

Eğer müzik için diyorsan bence Omen alma, oyun içinse alabilirsiniz, ben de Bluetooth aparat alarak Anker kulaklığımı bağladım gayet güzel hiçbir sorun yok, bence Bluetooth ile çözebilirsin.

Hem oyun hem müzik hem de dizi film izlemek için kullanacağım ve benim için bayağı bir ucuza gelecek bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı