HP Omen 8AC94aa monitör nereden alınabilir?

370335

Hectopat
Makaleler
1

Bu ürünü mtbilişim satıyor sadece galiba. Onlardan ürünü aldım fakat beni bin pişman ettiler, ürün çok kaliteliydi, taş gibiydi, fakat bana ürünü defolu gönderdikleri için iade ettim. Bu monitörü satan mtbilişimden sarp_01'den başka satan satıcı bulabilir misiniz? Yalvarırım monitör çok kaliteli ama satıcı yok.
Yok mu konuya bakacak.
@Kürşat Aslan hocam yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün başka bir distribütörü yok anladığım kadarıyla. Yenisini sipariş ederek şansınızı deneyebilirsiniz ya da muadil bir ürün bulabilirsiniz kendinize.

Ürünün başka bir distribütörü yok anladığım kadarıyla. Yenisini sipariş ederek şansınızı deneyebilirsiniz ya da muadil bir ürün bulabilirsiniz kendinize.

Gene teşhir ürünü yollarlar. Adamlara ben zamanında gönderdiğim o ürünü elbet bir vatandaşa 0 diye kakalamışlardır kim bilir ürünleri elinde var stokta ama hepsi iade edilen ürünlerdir o kadar eminim ki iki kere değişim yaptılar ikisinde de ayrı ayrı kusur var.

Deneyimlemediğim ürünün tavsiyesini yapamam, monitör piyasasına da hakim değilim. Bunun için ayrı bir başlık açmanız daha sağlıklı olur. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı