HP Omen reactor alınır mı?

İhsanYen

Femtopat
Yer
İzmir
Dostlar 5 yıldır kullandığım Bloody v7ma Mouse'um düşük hassasiyetli. FPS oyunlarda ani mouse çevirdiğimde, Crosshair aşağı doğru iniyor. Bunun inç ile ilgili olduğunu öğrendim ve v7ma (kendi Mouse'um 75 inç değerine sahip. Bu sebepten dolayı yüksek inç değerine, iyi bir sensör ve iyi bir Click'e sahip mouse almak istiyorum. Küçük bir araştırma ile Bloody X5 Pro (400inç), Logitech G402(500inç), HP Omen reactor (400inç) arasında kaldım. Dostlar çok fazla bu marka ve ürünler hakkında bilgim yok. Uzun ömürlü ve düşük hassasiyette ani hareketlerde beni üzmeyecek mouse istiyorum. Şu an 300 TL fiyatı ile HP Omen reactor white fazlası ile ilgimi çekti. Bütcem Max 400TL civarı ama kimse boşuna fazladan para vermek istemez. Önerilerinizi, tecrübelerinizi, deneyimlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğin fareler arasındaki en iyi seçenek Omen reactor çünkü Switch olarak optik Switch kullanıyor ve normal mekanik Switch'ler 1 ms gecikmeye sahipken optik switchler 0,2 ms gecikmeye sahip ve Bloody X5 Pro ve Omen reactor piyasadaki en yeni ve iyi sensörlerden birisi olan PMW3389 kullanıyor onun dışında G402'nin tarama hızı yüksek olabilir ama diğer her şeyi bu farelerden kötü ve 400 ile 500 arasındaki farkı kesinlikle hissedemezsin.

Omen güzel mouse fakat metal kablonun ağırlığından biraz korkuyorum

Dosya Ekleri

• 10502388351026.jpg
    10502388351026.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı