HP Pavilion 15-AU112NT Sesin kendi kendine kısılması

Hocam kusura bakmayın konu ile alakasız fakat bendede aynı cihaz var . Yeni aldım . İlk aldıgım cihazda Disk yönetimi sıkca 100 oluyor cihaz ağırlaşıyordu . Ölü pixel filan vardı . 4. Gününde degiştirdiler yenisini aldım fakat bu cihazdada disk kullanımı ara sıra %100 oluyor . Siz hiç yaşadınız mı bu problemi ? İkicihazdada aynı olayı yaşadım bunu nasıl engelleyebiliriz ?
Bilgisayarım > Yerel disk (C:)' ye sağ tıklayın > Özelliklere girin > Diski temizleye basın > Gelen ekrandaki boşlukların hepsine tik atın > Tamam' a basın.

Merhabalar, yeni aldığım laptop'un markası ve modeli şudur;

HP Pavilion Notebook Y7Y49EA#AB8

HP PAVILION 15-AU112NT Y7Y49EA I5-7200 KIRMIZI NOTEBOOK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

Şarkı ve video izlerken, ses birden bire kendiliğinden kısılıyor. Ses denetiminde 100 gözükmesine rağmen sorunun neden olduğunu anlamış değilim. Driver güncellemelerini de yaptım, ona rağmen ses hala bir süre sonra kendiliğinden kısılmaya başlıyor. Ses ayarlarının iletişim bölümünden "Windows iletişim etkinliği algıladığında" bölümünü "Hiçbirşey yapma" olarak seçtim. Sorun düzelmedi.

Laptop'u kapatıp açtığımda bir süre müzik aynı volume'da çalmaya devam ediyor, belli bir süre geçtikten sonra çok düşük seviyelere inmeye başlıyor ve öyle devam ediyor. Konuyla ilgili fikirleri olanlar varsa paylaşırlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam aynı sorun bendede var çözüm bulabildiniz mi ?

HP PAVILION 15-AU112NT Y7Y49EA I5-7200 KIRMIZI NOTEBOOK | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

Şarkı ve video izlerken, ses birden bire kendiliğinden kısılıyor. Ses denetiminde 100 gözükmesine rağmen sorunun neden olduğunu anlamış değilim. Driver güncellemelerini de yaptım, ona rağmen ses hala bir süre sonra kendiliğinden kısılmaya başlıyor. Ses ayarlarının iletişim bölümünden "Windows iletişim etkinliği algıladığında" bölümünü "Hiçbirşey yapma" olarak seçtim. Sorun düzelmedi.

Laptop'u kapatıp açtığımda bir süre müzik aynı volume'da çalmaya devam ediyor, belli bir süre geçtikten sonra çok düşük seviyelere inmeye başlıyor ve öyle devam ediyor. Konuyla ilgili fikirleri olanlar varsa paylaşırlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben de aynı sorunu yaşıyorum Aldığım yere sordum , HP sitesinden ses dosyasını yeniden yükletin sorun geçmesi gerekir dediler Kulaklıkla çok düzgün şekilde dinliyorum aslında. Sorunu çözemezsem ben de kulaklıkla dinlerim.

Beyler çözümü bulamayanlar için yazıyorum: HP'nin kendi programı var B&O Audio Control, sağ alttaki bildirim kısmından açıp, çıkış bölümünden B&O Audio Control deneyimini kapatınca ses kısılma sorunu halloldu, sanırım bu özellik kulaklıkla dinleme kalitesini artırma amaçlı.

Aygıt yöneticisinden Ses, oyun ve video denetleyicileri kısmındaki Realtek yazılımını güncelleyin

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba,

Kullandığınız laptop hâlâ bu kırmızı laptop mu? Eğer öyle ise bana AIDA64 programında Monitör bilgilerini çekebilir misiniz? O ekranı çok beğeniyorum fakat marka modeli versiyonu vs. lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı