HP Pavilion 15-CB005NT vs Casper F700

Schreiber

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki notebook arasında kaldım. Düşünceleriniz neler? Ayrıca aynı fiyat aralığında (max3500) olan önerilerinize açığım.

Konuyu açmadan önce diğer konulara da gözatmıştım. Hayırlı olsun, laptop hakkında kendi gözlemlerinizle bir inceleme yaparsanız çok iyi olur

3400 TL Laptop Önerisi konumu inceleyebilirsin baya tavsiye veren arkadaş oldu. Bana soracak olursan Dell 7567 aldım hocam 3029 TL'ye.
Merhaba memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum. Oyun amaçlı kullanıyorsanız ısınma gibi durumlar söz konusu mu acaba? Msi modeller ile arasında kaldım tavsiyenizi bekliyorum.

Not: Bahsettiğim Msi modeller:
Msi GL72 7RD
Msi GV72 7RD

Ben memlekette değilim yurtta kalıyorum 1 hafta sonra filan ancak kullabilcem. Bana kalırsa bu fiyat aralığında MSI diğer markalara göre mantıksız donanım olarak aşağıda kalıyor.

Ben bir HP kullanıcısı olarak aldıgıma çok pişmanım. Yaklaşık 6 sene önce aldım. Fakat malzeme kalitesinde cok sorunlar yaşadım. Daha 1 sene olmadan çok fazla ısınmaya başlamıştı.

Ben bir HP kullanıcısı olarak aldıgıma çok pişmanım. Yaklaşık 6 sene önce aldım. Fakat malzeme kalitesinde cok sorunlar yaşadım. Daha 1 sene olmadan çok fazla ısınmaya başlamıştı.
6 sene diyorsunuz sizinki eski model. Yeni modellerde ısınma sorunu çözüldü deniyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı