HP Pavilion 15-DK0005NT laptopa harici monitör bağlanır mı?

Pufuj

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 144 Hz monitör bağlamak istiyorum, bağlayabilir miyim? HDMI 2.0 mı bilmiyorum gerek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitördeki HDMİ girişiyle laptop daki aynıysa ucları bağlayabilir siniz

Biliyorum fakat HDMI sürümü düşükse sanırım 120 hz kadar verebiliyo benimkinin sürümünü bilmediğim için 144 hz alabilir miyim diye sordum
Hocam monitörü n kullanacağınız kablonun sürümü önemli bilmiyorsunuz kablo 144 hz için değilse hdmi kablo öneriside yapabilirim

Biliyorum fakat HDMI sürümü düşükse sanırım 120 hz kadar verebiliyo benimkinin sürümünü bilmediğim için 144 hz alabilir miyim diye sordum
Monitörü n kendi orjinal kablosuysa%90 144 hz verir monitör 144 hz ise

Hocam monitörü n kullanacağınız kablonun sürümü önemli bilmiyorsunuz kablo 144 hz için değilse hdmi kablo öneriside yapabilirim

Kendi orjinal kablosu yok sanırım o yüzden önerebilirseniz sevinirim🩷

Yani var pardon yanlış oldu ama siz yinede önerirseniz sevinirim

Bütçeniz nedir?
Şu an başka bir şey için biriktiriyorum yani dp içinde daha sonra biriktirebilirim siz önerebilirsiniz

Şu an başka bir şey için biriktiriyorum yani dp içinde daha sonra biriktirebilirim siz önerebilirsiniz
Bütçeniz ne kadar ? ona göre vereyim piyasada çok iyi hdmi sürümü yüksek 8k kablolar da var.

Fırsat: Ugreen 8K Ultra HD HDMI 2.1 Görüntü Aktarma Kablosu 1.5 Metre Amazon.com.tr

Şuanda f/p en iyi hdmi 2.1 sürümü kablo bu bütçeniz varsa bu çok iyi bir seçim

Yeni konular

Geri
Yukarı