HP Pavilion 15 için SSD/HDD önerisi

11Pro

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
HP Pavilion Gaming Laptop 15-ec0xxx kullanıyorum. 256 GB Sata ssd var ve hiç yetmiyor. Bu ssdnin yanına ek olarak başka bir ssd veya hdd takabilirmiyim? Takamıyorsam bu ssd yerine ne almalıyım?

Ben Pavilion 15-ec0012nt kullanıyorum ve laptopun içinde CDROM yerinde 2.5 inçlik bir kutu bulunuyor hdd ssd eklemeleri için eğer sizde de bundan varsa 2.5 inç hdd veya ssd alabilirsiniz.
IMG_7255.jpg

SSD almanızı öneririm bütçeniz ne kadar?

Ben Pavilion 15-ec0012nt kullanıyorum ve laptopun içinde CDROM yerinde 2.5 inçlik bir kutu bulunuyor hdd ssd eklemeleri için eğer sizde de bundan varsa 2.5 inç hdd veya ssd alabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1735146

SSD almanızı öneririm bütçeniz ne kadar?
Yazdığım gibi ec0xxx kullanıyorum, ondada olurmu? Bütçe için pek emin değilim ssd fiyatlarını bilmiyorum 200-700 arası güzel bir ssd varmıdır?

Yazdığım gibi EC0xxx kullanıyorum, onda da olur mu? Bütçe için pek emin değilim SSD fiyatlarını bilmiyorum 200-700 arası güzel bir SSD var mıdır?

Bilgisayarın içinde boş yer var mı bilmeden söyleyemiyorum maalesef, internete yazdığımda bir sürü farklı görsel çıkıyor hangisi sizinki emin değilim bilgisayarın arkasını açıp fotoğraf atma şansınız var mı?

Ek olarak ec0xxx diye bir model bulamadım ben HP Support Assistant'dan kontrol edebilir misiniz tam olarak modelini

Bilgisayarın içinde boş yer var mı bilmeden söyleyemiyorum maalesef, internete yazdığımda bir sürü farklı görsel çıkıyor hangisi sizinki emin değilim bilgisayarın arkasını açıp fotoğraf atma şansınız var mı?

Ek olarak ec0xxx diye bir model bulamadım ben HP Support Assistant'dan kontrol edebilir misiniz tam olarak modelini
1681213385188.png

Hocam emin değilim bilgisayarınızda CDROM var mı? Eğer bilgisayarın arkasını açıp bi fotoğraf atarsanız daha mantıklı bir şeyler söyleyebilirim.7 tane vida var arkasında 4 büyük 3 tane de küçük onları çıkartıp arka paneli kaldırabilirsiniz, M2 SSD bulunmuyorsa ek bir slotun olma olasığı zor gibi ama kesin bir şey söylemek için fotoğraf atmanız daha sağlıklı

Yeni konular

Geri
Yukarı