HP Pavilion 15 laptop format atamıyorum

alperengalip

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cihaz 1 aylık üzerinde lisanslı Windows 10 Home var, içerisinde bir sürü HP servis olduğu için her ne kadar başlangıç ayarlarından kapatsam da cihazı açtığımda arka planda sürekli açık kalıyor. Cihaza format atacağım Windows 10 Pro ISO sunu bir USB diske yazdım, USB disk BIOS'da vs. gözükmüyor. İşletim sistemi üzerinden USB Boot denedim gene olmadı. İşletim sistemi açıkken setup. Exe'yi çalıştırdığımda da güncelleştirmede takılıyor. Başka PC'de 3 yöntemde olumlu sonuç verdi.
Notebook: HP Pavilion 15.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-) flash belleğe Rufus kullanarak mı yazdınız?
2-) Secure Boot devre dışı bıraktınız mı?

Rufus'da yazdırırken kullandığınız ayarları ekran görüntüsü alıp atar mısınız? Bende de aynı model laptoptan var ve ben şu ana kadar 4 kere sorun yaşamadan format attım.

Rufus'da yazdırırken kullandığınız ayarları ekran görüntüsü alıp atar mısınız? Bende de aynı model laptoptan var ve ben şu ana kadar 4 kere sorun yaşamadan format attım.
Cihazda virüs olduğu ve işlemci kullanımından dolayı sinir krizi geçirdiğim için sıfırladım bitince(yarım saat sonra falan) atarım.

Direkt olarak Microsoft'un kendi aracı ile deneyebilir misiniz?
Windows 10 Sürüm 2004 indirme aracı: Media Creation Tool
Eğer indirme linke tıkladığınız gibi başlamıyor ise buradan "Aracı şimdi indirin" butonuna basarak indirebilirsiniz.

Dediğiniz uygulama ile USB kurulumu yaptım. Teşekkürler. Sabah 8'den beri Backup yapıyordu yeni bitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…