HP Pavilion 5600H alınır mı?

Evet testlerine baktım, ortalama 40 FPS fark var fakat 3050'li sistemde 8-9 GB RAM kullanımı da gördüm. RAM yüzünden takılmak istemiyorum, sonradan eklemeyi de pek düşünmüyorum. Zaten öyle ağır oyuncu değilim, LoL ve Valorant kaldırsa yeterlidir, attığım linkteki laptop da ısınmazsa onu alacağım gibi.

Yani hocam siz bilirsiniz ben yıllardır 8 GB RAM kullanıyorum Cyberpunk'ı bile böyle bitirdim RAM eklemek kolay ama ekran kartını bir daha alamazsınız.

Yani hocam siz bilirsiniz ben yıllardır 8 GB RAM kullanıyorum Cyberpunk'ı bile böyle bitirdim RAM eklemek kolay ama ekran kartını bir daha alamazsınız.
O da doğru fakat RAM ekleyecek parayı biriktirebileceğimi sanmıyorum, o yüzden 16 RAM'li en uyguna bu laptopu bulabildim. Bu attığım linkteki laptop ısınır mı, onu söyleyin.

O da doğru fakat RAM ekleyecek parayı biriktirebileceğimi sanmıyorum, o yüzden 16 RAM'li en uyguna bu laptopu bulabildim. Bu attığım linkteki laptop ısınır mı, onu söyleyin.

Bilmiyorum YouTube'a gidip laptop testlerine bakabilirsin fakat ısınmaz diye düşünüyorum. + olarak RAM alacak parayı biriktiremiyorsanız hiç bilgisayar alamazsınız 1650 yakında güçten düşer.

Geri
Yukarı