Çözüldü HP Pavilion 68n59EA laptopa Gaming monitör bağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

610489

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. HP Pavilion 68n59EA model laptopa sahibim ve 165 Hz monitör almak istiyorum. HP WhatsApp ekibi ile görüştüm ve HDMI yuvasının anakarta bağlı olduğunu söylediler. Doğru donanım ile alacağınız monitörün yenileme hızına ulaşabilirsiniz dediler. Bir de size sormak istedim çünkü maalesef sorularımı cevaplayan arkadaş Türk değildi ve çeviri yardımı ile konuştuk. Belki sorumu yanlış anlamış olabilir çeviri yüzünden ve bana yanlış cevap vermiş olabilir. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
HDMI ve DP portu bulunuyor olması lazım modelde, HDMI ile alacaksan alabilirsin gene. HDMI 2.0 destekliyor.

images (8).jpeg
HDMI ve DP portu bulunuyor olması lazım modelde, HDMI ile alacaksan alabilirsin gene. HDMI 2.0 destekliyor.

images (8).jpeg

Çözüm

Eki Görüntüle 1838019

Cevap için teşekkürler. DP portu değil ama Type-C portu var. O ise büyük ihtimalle Intel iris e bağlı. HDMI ile bağlamak oyunlarda veyahut normal kullanımda herhangi bir sorun yaratır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-27 121954.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-27 121954.png
    148,1 KB · Görüntüleme: 18
Cevap için teşekkürler. DP portu değil ama Type-C portu var. O ise büyük ihtimalle Intel iris e bağlı. HDMI ile bağlamak oyunlarda veyahut normal kullanımda herhangi bir sorun yaratır mı?

Hayır herhangi bir sorun yaratmaz, Type-C portu DP destekliyor olsa gerek.

Geri
Yukarı