Hp Pavilion dv5-1021et Windows 10 Yükleme

alptunakrtoglu

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Aynen başlıkta yazdığım gibi. Ayrıca ne kadar stabil çalışır acaba bilgi verebilir misiniz ? Kafama çok takıldı. Sizin videolardan gördüm çok hoşuma gitti ben de yüklemek istiyorum. Windows 7'den çok gına geldi artık :) Birde aranızda varsa bu antikayı hala kullanan ve bilgisayardan anlayan onla uzun uzun konuşmak isterim :D Teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hp dv6-6020et kullanmama rağmen ses sürücüsü ve ekran kartı sürücüsü problemi yaşadım. Hobi olarak :) deneyebilirsiniz tabi ama büyük ihtimalle sorun yaşayacaksınızdır.

Sisteminiz çok eski ise sorun olabilir. Sürücü sorunu falan yaşayabilirsiniz. BIOS'u güncelleyip yine de kurmayı deneyin derim.
Teşekkür ederim. Peki bu bilgisayarda BİOS'u nasıl güncelleyeceğim ? :)

Ben hp dv6-6020et kullanmama rağmen ses sürücüsü ve ekran kartı sürücüsü problemi yaşadım. Hobi olarak :) deneyebilirsiniz tabi ama büyük ihtimalle sorun yaşayacaksınızdır.
Anlıyorum teşekkürler geçmiş olsun size :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı