Hp Pavilion DV6 1229et Bios Güncellemesi

egee17

Hectopat
Arkadaşlar Hp Pavilion DV6 1229et için modlu bios'a ihtiyacım var. Daha önce forum da yardım edebiliriz yazan arkadaşlar vardı. Acaba bana yardım etme şansınız var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi baktım Enchanced 'te yok. Laptop'a ML2 kurdum. Kurulum bitince yeniden başlat dedi. Açıyorum You need to restart your computer. Hold down the Power button until it turns off, then press the power button again yazıyor. Kernel Panic hatası imiş bu sanırım ama bir türlü çözemedim. Fakat normal kurmadım. Normal kuruluma girince elmanın üstünde yuvarlak bir işaret çıkıyor onu araştırdım AHCI hatasıymış. O yüzden AHCI aktif etmek istiyorum o zaman normal kurulum yapabileceğim. Zaten onu da denedikten sonra sanırım pes edeceğim. Pazartesiden beri toplamda 10 saat falan uyudum heralde bunun yüzünden.

Yanlış araştırmışsınız. -v ile boot edip nerede takıldığını öğreneceksiniz.

Elimde Mac OS Mavericks var onda -v ile boot edince yazanı aktarıyorum.
Mac OS version:
Not yet set bu yazıyor.

ML2 ile kurduğumda -v ile boot edince kuruluyor ve onda aldığım hatayı zaten belirttim.
Bu arada araştırma tam olarak bana ait değil. Bir arkadaş bahsetmiş Recep bey de Kernel Panic hatası olduğunu söylemiş. Ben sadece onların konuşmalarından bazı bölümleri aktardım yanlış var mı bilmiyorum ama varsa benim sayılmaz :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı