HP Pavilion DV6-6115st Ekran Kartı Değişimi

Arkadaşlar araştırdım fakat bulamadım iki tane sorum olacak ;
Ekran kartımı değiştirme gibi bir durumum var mı önce bunu sormak istiyorum birde ram almak istiyorum fakat uyumlu olan hangisi bilmiyorum.
HP Pavilion DV6-6115st

Ekran kartınız 6770M anakarta gömülüdür ve değişmez. Eğer şu anda sistemde 8 GB bellek varsa bunu yükseltmenin bir faydası olmaz. Tavsiyem SSD takmanız.

Anladım teşekkür ederim , aslında benim sorunum bilgisayarımdan istediğim performansı alamıyorum yani istediğim performans derken bilgisayarın özellikleri doğrultusunda istiyorum. Bu performansı verebileceğinden fazlasını değil bunun nedenini anlayamıyorum, birde ssd yi biraz açabilir misiniz ve nerden temin edebilirim şimdiden teşekkürler.

SSD, sistemden istediğiniz performansı almanızı sağlayacak parça. Aynı hard disk gibi ama veriye erişmede 100 kat daha hızlı.

Anladım , teşekkür ederim peki bütçem 200-250 lira arası bana önerebileceğiniz SSD var mıdır ? Bütün SSDler bilgisayarıma uyumlu mu alırken neye dikkat etmeliyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…