HP Pavilion DV6 laptopa Hackintosh kurulumu

Berat Çimen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar evde eski bilgisayarımı buldum Windows 10 çalıştırıyor kendileri. Harddisk'i bozulmuştu boot etmiyor, ikiz kardeşim bu benim işime yarar dedi o sebepten bir SSD alayım diyorum. Fakat şu an aklıma geldi de buna Hackintosh kurmak daha sağlıklı olmaz mı? Ancak sadece 1 kere ana bilgisayarıma Hackintosh yaptığım için fazla bilgim ve tecrübem yok zira kimse bu modele de yapmamış. Modelin linkini aşağıya bırakacağım, şimdiden teşekkürler.

Laptop; HP Pavilion DV6-1300 DV6-1360ET (VJ696EA) - Notebook.gen.tr | Notebook, Netbook, Laptop Destek Sitesi

Bu işlemci ile verim alamazsınız, illa ki farklı bir işletim sistemi yüklemek istiyorsanız Ubuntu gibi Linux dağıtımlarına bakmanızı tavsiye ederim.

Sistem çok eski tavsiyem Windows ile devam etmeniz. Denemekten zarar gelmez diyorsanız Yosemite veya Maverick ile deneyebilirsiniz.

Anladım hocam, teşekkürler.
Bu işlemci ile verim alamazsınız, illa ki farklı bir işletim sistemi yüklemek istiyorsanız Ubuntu gibi Linux dağıtımlarına bakmanızı tavsiye ederim.

Ah ah çok güzel distrolar var Elementary OS gibi ama bizim inatçı kardeşi ikna etmek mesele 😅
Bir macera için Snow Leopard deneyebilirsin.

Sınavdan sonra deneyeyim bakalım 😅

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı