HP Pavilion DV6 ne kadar götürür?

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese hayırlı akşamlar.
Böyle bir laptopum var, beni daha ne kadar idare eder acaba? 2006'lı kendisi.
İşlemci: Intel Core 2dou T6600 2.20 GHz 2 çekirdek 2threads.
Ekran kartı: ATI Radeon HD4650(1GB)
RAM: DDR3 3GB 800MHz.
HDD: Hitachi 300GB 7200RPM.
İşletim sistemi: Windows 10.
Marka: HP Pavilion DV6.

Ayrıca bu bilgisayardan render ve oyun geliştiriyorum. Bunun bilgisini de vereyim.

Merhaba iyi akşamlar. Şuan bu mesajı sizinkisi ile birebir aynı olan laptoptan atıyorum. SSD almanızı öneririm. Sata 2 olarak her ne kadar SSD nin tam performansını alamasanız da baya fark ediyor. Onun haricinde yaptığınız işlerin daha verimli olmasını istiyorsanız değiştirmeniz gerekli.(Benim içinde geçerli :D)

Merhaba iyi akşamlar. Şu an bu mesajı sizinkisi ile birebir aynı olan laptoptan atıyorum. SSD almanızı öneririm. SATA 2 olarak her ne kadar SSD'nin tam performansını alamasanız da bayağı fark ediyor. Onun haricinde yaptığınız işlerin daha verimli olmasını istiyorsanız değiştirmeniz gerekli.(Benim içinde geçerli :D)

Bende bu PC tek bende var sanıyordum o kadar eskiki!
Merhaba iyi akşamlar. Şu an bu mesajı sizinkisi ile birebir aynı olan laptoptan atıyorum. SSD almanızı öneririm. SATA 2 olarak her ne kadar SSD'nin tam performansını alamasanız da bayağı fark ediyor. Onun haricinde yaptığınız işlerin daha verimli olmasını istiyorsanız değiştirmeniz gerekli.(Benim içinde geçerli :D)

Sizinkinin ses açma kısma ve Wi-Fi Butan'u dokunmatik olan modelden mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı