HP Pavilion G62 oyuna girince çökecek gibi oluyor

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 896

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlarım. HP Pavilion G62 bilgisayarım var. İşletim sistemi Windows 7 Home Basic 64 Bit. İşlemcisi Intel Core i3 işlemci nesili de 3. nesil. RAM'i de 2 GB. Depolama alanı tipi de HDD yani hard disk. Kullanılabilir alan 267 GB. Bilgisayarıma dün Roblox indirdim. Bir oyuna girdim ve bilgisayar çökecek gibi oldu sanki. Ama şu anda durumu iyi. Yani arkadaşlar SSD disk alıp 2 GB RAM'i de 4 GB yapsam oyun oynayabilir miyim bu bilgisayardan kaç FPS alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende bilmiyorum ki tamirciye 1000 lira verdim elimde patlayacak diye korkuyorum. Öyle CS:GO Zula falan bilmem ki ben. Roblox açsın o yeter bana. Bir de Windows 10 olsun o da yeter bana.

Hocam bu RAM 4 GB yani ben bundan 2 tane alsam olur mu? Çünkü önceki stoklarda tükenmişte. En azından RAM 8 GB olur.
Olur hocam. 8 GB olması daha iyi olur hatta.

Çok teşekkür ederim hocam. Mesajlarıma cevap verdiniz sizin sayenizde hangi RAM'i alacağımı öğrendim. Allah tuttuğunuzu altın etsin inşaallah.
Rica ederim hocam, ne demek. Sadece bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum yardım edebildiysem ne mutlu. Sorunsuz bir şekilde kullanmanız dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı