HP Pavilion Gaming 15 EC2030NT İncelemesi

Ekran kartının watt değeri 60, bilginiz olsun. En düşük (güç olarak) modeli yer alıyor.

Aslında en düşük değil. 45W olanlarda var.
Pavilion Gaming EC0012NT kullanıyorum, mevcut sürümlere göre oldukça eski, sanırım bu sebeple dandik kasa kullanılmış.

O kasa zaten sıkıntı hocam. Hem işlemci olsun hem ekran olsun hem kasa hem de RAM MHz'i olarak.

Hp ürün danışmanı ile görüştüğümde, 60 watt değerindeki versiyonunun olduğunu söyledi bana dün. Yoksa bende alıyordum fakat 60hz ve bu durumdan dolayı vazgeçtim.
Bana göre 60 Watt olması garip çünkü öyle olsaydı 200W bir adaptör vermezdi ama araştıracağım. Teşekkürler.

Bana göre 60 Watt olması garip çünkü öyle olsaydı 200W bir adaptör vermezdi ama araştıracağım. Teşekkürler.
Rica ederim, genelde max P- Max performance gibi ibareler yer alıyor yüksek wattlarda. Ufak bir not olsun arkadaşlara da.

Öğrendiğim iyi oldu, fakat bu modeldeki 3050 Ti 60 watt, 3050 90 wattlık'lardan daha düşük performans sunuyormuş.

Saf hali 1650 Ti'dan daha güçlü olan ancak DLSS gibi artısı ile çok daha güçlenen bir model.

İşin içinde klavye, mouse, ekran, RAM'ler, SSD, harici klavye ve işlemcide var.
Saf hali 1650 Ti'dan daha güçlü olan
10fps kadar .

Rica ederim, genelde max P- Max performance gibi ibareler yer alıyor yüksek wattlarda. Ufak bir not olsun arkadaşlara da.
Evet, o tarz yöntemleri kullananlar da var ama NVIDIA watt değerini belirtmeyi zorunlu yaptı diye biliyorum. Ama yine de ortalığı çok karıştırdılar.

Klavye aydınlatmalarını BIOS üzerinden her zaman açık yapabilirsin.

Şarj adaptörünün 200 watt olduğuna emin misin benim şarj adaptörüm 150 watt.

Klavye aydınlatmalarını BIOS üzerinden her zaman açık yapabilirsin.

Şarj adaptörünün 200 watt olduğuna emin misin benim şarj adaptörüm 150 watt.
Evet, eminim. Hatta isteyen olursa fotoğrafını atabilirim. İşlemci 45W güç tüketiyor. Geriye kalıyor 165W. Ekran kartı da 60W olsa diğer bileşenlerin 105W tüketmesi gerekiyor ki çok mantıksız geliyor.

Evet, eminim. Hatta isteyen olursa fotoğrafını atabilirim. İşlemci 45W güç tüketiyor. Geriye kalıyor 165W. Ekran kartı da 60W olsa diğer bileşenlerin 105W tüketmesi gerekiyor ki çok mantıksız geliyor.

105W ın içine klavye, klavye ışığı, mouse, touchpad, SSD, RAM ve harici klavye (varsa) giriyor. En Extreme durumda bile geriye 80W kalsa bunun bir zararı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…