HP Pavilion laptop CoD Warzone oynarken çok ısınıyor

boldy

Centipat
HP Pavilion gamig laptop kullanıyorum, altında soğutucu var. İçerisinde GTX 1050 Ti ve 8. nesil Intel i5 var. 2 aya yakın bir süre önce temizlettim ve macununu yenilettim fakat macun çok da kaliteli değildi, 4-5 ay sonra kaliteli macunla yaptırıcam.
CoD Warzone oynaken.
GPU Max 89.
CPU Max 96'yı görüyor.
Oynasam PC'ye bir zarar gelir mi, ileride kullanım ömründe azalma olur mu? Bilgilendirirseniz sevinirim :)

Pavillion serisine göre warzone çok ağır bir oyun . Kaliteli bir macun denemekten başka bir çareniz yok unutmayın laptoplar sıcaklık olarak dayanıklı malzemeden üretilir bu yüzden takıntılı değilseniz fazla dert etmeyin

Pavilion serisine göre Warzone çok ağır bir oyun. Kaliteli bir macun denemekten başka bir çareniz yok unutmayın laptoplar sıcaklık olarak dayanıklı malzemeden üretilir bu yüzden takıntılı değilseniz fazla dert etmeyin.

Vallahi çok fazla takılıyorum ama benim takılıp takılmama bir şeyi değiştirmez oynamaya devam etsem sıkıntı olur öu?

HP Pavilion gamig laptop kullanıyorum, altında soğutucu var. İçerisinde GTX 1050 Ti ve 8. nesil Intel i5 var. 2 aya yakın bir süre önce temizlettim ve macununu yenilettim fakat macun çok da kaliteli değildi, 4-5 ay sonra kaliteli macunla yaptırıcam.
CoD Warzone oynaken.
GPU Max 89.
CPU Max 96'yı görüyor.
Oynasam PC'ye bir zarar gelir mi, ileride kullanım ömründe azalma olur mu? Bilgilendirirseniz sevinirim :)
Laptop soğutucu alabilirsiniz bir de kaliteli bir macun.
Mümkünse içini kurcalamayın garantisi bitebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı