HP Pavilion X360 Laptop Kaça Satılır?

Merhabalar. Elimdeki 2018 model HP Pavilion 14-BA101NT X360 Laptopu, masaüstü sistem toplamak üzere satmayı düşünüyorum ancak fiyat belirleme konusunda sizlere danışmak istedim. Laptopun özellikleri:

Intel Core i5-8250U
8 GB DDR4 2400 MHz RAM (bir RAM slotu boşta, 16 GB'a yükseltilebilir)
NVIDIA GeForce 940MX 2 GB harici ekran kartı
14 inch çoklu dokunma ve HP pen destekli (Fiyata dahil) basınca duyarlı, 1080P IPS ekran
256 GB Intel M.2 SATA SSD
Windows 10 Home Single Language (Cihazla birlikte gelen orijinal lisans)
Wi-Fi AC kablosuz destekli
HP Pen ile çizim ve tasarım işlerinde kullanılabilir, basınca duyarlı
İkisi bir arada cihaz (Hem laptop hem tablet olarak kullanılabilme)

Daha da detaylı bilgi almak isterseniz HP'nin kendi sitesindeki bilgiler: HP Pavilion x360 - 14-ba101nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği

Cihazın bataryası ve fanı servis tarafından yenilendi yani batarya ömrünün kısalmış olması veya fanda toz birikmiş olması söz konusu değil. Cihazı özenli kullandım, alt kısmındaki ufak çizikler hariç herhangi bir çiziği kırığı vs. yok, şarj adaptörleri de tam.

Şuanki yükselen dolar ve Euro kuru dolayısıyla sıfır cihazların fiyatlarının zirve yaptığı da hesaba katıldığında cihazı satabileceğim makul fiyat nedir? Masaüstü sistem toplamam gerektiği ve bütçem sıkışık olduğu için benim için olabildiğince makul bir fiyata satmam gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı